čtvrtek 10. ledna 2013

Druhý pohled do prosincového Ladyboxu

Než všichni nedočkavě vytrhneme kurýrovi balíček s lednovým Ladyboxem z rukou, pojďme se ohlédnout za prosincovou edicí, která byla opravdu štědrá. Sestavila jsem pořadí jednotlivých produktů podle oblíbenosti. Číslo jedna je dle mě nejlepší věc, která v balíčku byla a tak pořád dál až k poslednímu místu - výrobku, který mám nejméně ráda.

1. Daily microfoliant - Dermatologica
Dermatologica nezklamala, čištění pleti s tímhle pudříkem si vyloženě užívám. Peeling je jemňoučký, moje pleť je po něm čistá, ale ne podrážděná. Pocitově mi obličej po uschnutí připadá jako bych ho opravdu napudrovala, je příjemně hladký. Až tenhle výrobek spotřebuji, bude se mi po něm stýskat, ale nevím jestli mám přebytečných 1 345 Kč abych si ho koupila v plné verzi.

2. Maska a odličovač 2v1 - Fleur de Santé
Používám tento výrobek jako masku a nemám mu v tomto ohledu co vytknout. Nejdříve vždycky cítím jemnou květinovou vůni, která mi zpříjemňuje nanášení na obličej. Po aplikaci nechávám masku podle návodu 10 minut působit a poté smývám vlažnou vodou. Mám pocit, že tenhle produkt od Fleur de Sante opravdu dobře vyčistí obličej. Pokaždé se mi stalo, že jsem po použití na pleti objevila jakoby "povylezlé" nečistoty z pórů. Nevím jak to přesně popsat, je to asi jako když si z černé tečky na nose vymáčknete tu nečistotu - tak nějak podobně ji tahle maska také povytáhne. Říkám povytáhne, protože já většinou musím ještě trochu "dovymáčknout". Možná, že po pravidelném používání si s černými tečkami opravdu poradí, to po třech použitích nedokážu posoudit. Pokud by to vážně zvládla byla by to moje must-have záležitost, i tak jsem ale zatím spokojená a spotřebuju ji do poslední kapky.

3. Krém na ruce - Lavera
Lavera u mě s tímhle krémem zabodovala. Můžu si s ním mazat ruce jak často chci, protože se skvěle vstřebává a nemám po něm pocit mastnoty na pokožce. Je lehký, ale hydratuje obstojně. Někdy mě trápí ekzém na rukou a některé krémy nesnesu, ale tenhle mojí kůži nedráždí. Kdyby jen o kapku líp voněl byl by mým miláčkem. Klidně bych si i koupila velké balení, kdybych ovšem teď krémů na ruce neměla víc než dost.

4. Tělové máslo Milk and Honey - NevO
Jak jsem říkala, tuhle značku jsem neznala dokud se neobjevila v Ladyboxu. Vím, že hodně holek tohle tělové máslo chválí, ale mně za prvé nevoní a za druhé mi není ani moc příjemné na kůži. Popravdě mě zklamalo už na první pohled složení, kde ani ne v polovině figuruje dimethicone (silikon) a dál jsem objevila i nějaký ten paraben. Neříkám, že to v jiných mazadlech není, jen jsem očekávala, že tahle značka bude tak nějak víc přírodní. Navíc po namazání moc nemám pocit hydratované pokožky, připadá mi jakoby máslo zůstávalo jen na povrchu a žádné živiny kůži neposkytlo.

5. Oční stín (fialový) - Inglot
Co říct. Je hezké, že se v Ladyboxu objevily kvalitní oční stíny, bohužel ten můj stále ještě čeká na svou příležitost. Tenhle odstín prostě dostatečně nevyužiji.

6. Bio Karité balzám (granátové jablko) - Saloos
Balzám bych určitě používala kdyby... kdyby mi aspoň trošku voněl. Myslela jsem, že to překonám, ale prostě mám problém mazat se něčím, co můj nos odmítá. Asi ho ještě občas použiji na nějaké to suché místo, ale nikdy se nestane výrobkem, který bych měla ráda.

7. Ořezávač nehtové kůžičky - NevO
Jak jsem říkala už při otevření Ladyboxu, tenhle nástroj nepoužívám. Pořád mám za to, že nehtová kůžička se nemá žádným způsobem řezat ani stříhat, já ji pouze občas zatlačuji.

Dojmy z prosincového Ladyboxu zůstaly i po měsíci používání výrobků více než kladné. Zvláště Dermatologica daily microfoliant a Fleur de Santé maska se staly mými velkými oblíbenci a jejich použití si vždycky náležitě užívám. Překvapením prosincové edice je pro mě Krém na ruce od Lavery, nosím ho teď pořád v kabelce. Naopak tělové máslo NevO je pro mě největším zklamáním, čekala jsem víc.

A jak jste s odstupen času spokojeni s prosincovým Ladyboxem vy?

Žádné komentáře:

Okomentovat